HEMI

Broky - ochrnuté šteniatko

11.7.2015 sa Brokyho (alias Štefka) ujalo pražské združenie "Jezevčíci v nouzi", kde má krásny domov a veľa jazvečíkovitých kamarátov :-) Ďakujeme za pomoc!
Jún 2015: Broky si stále užíva život šteniatka, i keď hendikepovaného. Je kompletne vakcinovaný, odčervený, začipovaný, má pas, je už aj kastrovaný a s nedočkavosťou čaká na svoju novú rodinku

Máj2015:
Brokyho stav sa bohužiaľ veľmi nezlepšuje, rehabilitácie komplikuje stav kĺbikov. Broky je ale veľký frajer , narástol z neho veľký fešák a vo vozíku sa pohybuje ako pretekár. Potreboval by nájsť skvelý domov, i keď ako maskot kliniky Sibra centrum je obľúbený, ale domov je domov...Nenájde sa u Vás miesto pre tohto nezbedníka? 
Broky začal svoj život šteniatka nešťastne, vypadol z balkóna :-( Jeho majiteľ sa rozhodol pre eutanáziu, našli sa ale dobrí ľudia, ktorí mu chcú dať šancu. Priviezli Brokyho na špecializovanú veterinárnu kliniku, kde podstúpil sériu vyšetrení. Vyšetrenia sú potrebné, aby sme vedeli odhadnúť šance a zvoliť najlepší prístup. Broky má zlomenú chrbticu :-( , bohužiaľ zranenie je už staršie, ale aj tak sme spoločne uvažovali nad možnosťou operácie. Broky absolvoval magnetickú rezonanciu i vyšetrenie dynamickou floroskopiou a na základe týchto vyšetrení skvelý chirurg Dr.Dokić neodporúčal operáciu. Skúsime Brokyho naučiť tzv. spinálnu chôdzu. Už od dnes rehabilituje v Sibra centre. Držme mu palce, aby Broky zabojoval a znova si užíval šteňací život.

Pomôžete nám bojovať?Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.
DSC_0095.JPG

Späť do zoznamu galérií  Späť na úvod
HEMI o.z. © 2019 |